Strona Główna > Blog > Gamingowe biurko przyszłości

gamingowe biurko przyszłości

Gamingowe biurko przyszłości

Gamingowe biurko przyszłości

Project Sophia odpowiedzią na gamingową przyszłość graczy

Stanowisko gracza niejednokrotnie bywa problematycznym zagadnieniem, a właściwe ustawienie komponentów i sieci kabli przyprawia o ból głowy. Razer postanowił pomóc użytkownikom i zaprojektował futurystyczne biurko gamingowe.

Razer wychodzi z założenia, że profesjonalne i wygodne stanowisko gamingowe powinno być w pełni samowystarczalne i łatwe w personalizacji. Biorąc to pod uwagę stworzył wyjątkowe biurko, które rozwiąże wszystkie problemy.

 

Całość składa się z 13 modułów, które z łatwością można modyfikować. Pozwala to na ustawianie ekranów, mikserów audio, paneli dotykowych oraz innych narzędzi w dowolnych miejscach i pozycjach. W ten sposób, aby graczowi było jak najwygodniej zarządzać całością. Moduły podłączane są na zasadzie plug-and-play, dzięki czemu w dowolnym momencie można wprowadzić różnorodne zmiany i dostosować biurko do aktualnych potrzeb.

 

Komponenty – biurko gamingowe przyszłości

 

To jeszcze nie koniec atrakcji zaplanowanych przez kalifornijską firmę. Project Sophia ma drukowaną płytę PCB. Tym rozwiązanie Razer sprawił, ze biurko będzie miało możliwość instalowania komputerowych komponentów. Oznacza to, że bezpośrednio w Project Sophia będzie można nie tylko zamieszczać panele dotykowe czy miksery audio, ale również części komputerowe. Żeby dać użytkownikom jak najwyższą jakość usługi, Razer nawiązał współpracę z Intelem i NVIDIĄ.

 

Project Sophia będzie oczywiście wspierać również dowolne mikrofony, głośniki oraz kamery. Całości dopełnia ostatnia, niesamowita funkcja biurka. W Project Sophia wbudowany będzie profesjonalny, 65 calowy monitor z wyświetlaczem OLED.

Krok w gamingową-biurkową przyszłość

 

Razer dba o potrzeby graczy, a Project Sophia spełnia największe marzenia gamerów. Biurko gamingowe będące jednocześnie komputerem z wbudowanym monitorem najwyższej jakości oraz możliwość szybkiej i wygodnej konfiguracji modułów zapewni wysokie wyniki podczas rozgrywek. Dodając do tego futurystyczny wygląd i charakterystyczne dla Razera oświetlenie całość sprawia niesamowite wrażenie.

A wracając na ziemię, skupmy się na naszych biurkach-spersonalizowanych na wymiar, również są przyszłościowe i dostępne już teraz od ręki. Wyślij zapytanie już teraz i oczekuj wyceny. Odśwież swoje stanowisko gamingowe 🙂

 

Dodaj komentarz