Strona Główna > Blog > Pomysł na prezent świąteczny dla graczy

pomysł na prezent świąteczny dla graczy

Pomysł na prezent świąteczny dla graczy

Pomysł na prezent świąteczny dla graczy

Wybór prezentu świątecznego spędza sen z powiek wielu osobom. Nie chcemy podarować bliskim byle czego. Zamiast tego staramy się znaleźć przedmiot dopasowany do ich zainteresowań i taki, który sprawi im radość. A może by tak podarować dziecku czy partnerowi wkręconemu w świat gier komputerowych… biurko gamingowe LED?

Biurko do grania lepsze niż kolejne skarpety i oklepany kubek

Nie trzeba nikogo przekonywać, że prezenty takie jak zapachowa świeczka, kubek z napisem czy ciepłe skarpety od dawna są passe. Na wolnym, nieograniczonym rynku można znaleźć tak wiele przedmiotów, że mamy w czym przebierać. W tym świetle biurka gamingowe dla graczy stanowią prezenty jednocześnie funkcjonalne i efektowne – takie, które budują “efekt wow”.

Biurka komputerowe dla miłośników gier komputerowych są różne: od prostych po najbardziej “wypasione”. Jak się pewnie domyślasz, na prezent nadają się zwłaszcza te drugie. 😉 Biurka gamingowe podświetlane wyróżniają się na tle zwykłych mebli wielobarwnymi diodami LED RGB, nad którymi gracz ma pełną kontrolę. Może zmieniać ich kolory i tryby świecenia. Do zarządzania służy wygodny pilot. Biurko gamingowe LED skomponuje się z akcesoriami gamingowymi: klawiaturą, myszką, słuchawkami i innymi, a pokój przemieni się w prawdziwą fortecę gier.

Zobacz podstawowe biurko podświetlane MARCO ONE + FULL LED

Biurka gamingowe na zamówienie – biurko do gry dopasowane do właściciela

Wybranie modelu to jedno. Trzeba jeszcze dopasować biurko dla gracza do pomieszczenia, w którym stanie. Na naszej stronie znajdziesz biurka gamingowe na wymiar, dzięki czemu bez trudu wpasujesz efektowny mebel nawet w trudną przestrzeń: pokój wąski i podłużny, sypialnię na poddaszu, pokój współdzielony.

Nasze biurka komputerowe na zamówienie mają też szereg udogodnień, które możesz dobrać do podstawowego, “czystego” modelu. Poza wspomnianymi już diodami LED są to m.in. przepust na przewody, panel z gniazdami 230 V i portami USB wpuszczany w blat, wyprofilowana krawędź od strony gracza.

Zobacz rozbudowane biurko podświetlane MARCO GAME COMFORT PRO

Biurko gamingowe, pomysł na prezent świąteczny dla graczy

Nowoczesne, podświetlane biurko komputerowe na wymiar stanie się prezentem, o którym Twoja bliska osoba nie zapomni. I to dosłownie! Każdego dnia będzie z niego korzystać, doceniając, jak szczodry okazał się Święty Mikołaj. 😉 Pamiętaj tylko, by wybrać biurko gamingowe we właściwym kolorze: czarnym lub białym. Być może Tobie nie robi to różnicy, ale gwarantujemy, że gamerowi tak. Stylistyka gamingowa jest specyficzna i określona. Jeśli nie odnajdujesz się w niej najlepiej, poszukaj zdjęć inspiracyjnych w internecie.

Jak zapakować biurko gamingowe LED? Wśród prezentów pod choinką raczej się nie zmieści. Nie zalecamy też samodzielnego przekładania sprzętu ze starego biurka na nowe. Zamiast tego ustaw biurko do gry w pokoju docelowym, włącz bożonarodzeniowe diody: czerwone lub zielone, a także wybierz tryb świecenia podobnego do lampek choinkowych. Dopiero wtedy zawołaj gracza, by zobaczył, ile wysiłku i miłości włożył w tegoroczny podarunek Święty Mikołaj!

Dodaj komentarz