Image Alt

O Nas

MARCO GAME

Kto zrobi dla gracza lepsze meble niż gracz prowadzący firmę meblarską? Nowoczesne, funkcjonalne i polskie? Oczywiście gracz! Dlatego, by móc pracować i grać przy komputerze, wygodnie i bezpiecznie dla zdrowia, nie trzeba szukać biurek w stanie Nowy York, gdzie swoją główną siedzibę ma IBM, ale wystarczy poznać bliżej ofertę https://marcogame.pl/, polskiej firmy z gminy Kwilcz.

Co ważne, Marco Game od początku prowadzi swoją produkcję, według własnych pomysłów – jest pierwszym w Europie producentem biurek gamingowych z oświetleniem LED wbudowanym w blat. Ona więc wytycza trendy i… stale podnosi coraz wyżej poprzeczkę. Bo – jak mówi Adam Chrustek, założyciel firmy – trzeba być graczem, a nie pionkiem!

Marco Game powstało z myślą o graczach na bazie polskiej firmy Marco Chrustek Meble, cieszącej się już 25-letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Adam Chrustek, syn założyciela Marco od dziecka pasjonował się grami komputerowymi i chciał być zawodowym graczem. Nie skupił jednak kariery tylko na sobie, ale pomyślał o innych graczach – stąd pomysł na produkcję mebli równie i funkcjonalnych, co eliminujących niebezpieczeństwo schorzeń kręgosłupa w czasie dłuższego siedzenia przed komputerem – mebli zapewniających klimat gry i tak wygodnych, że gracz może skupić się tylko na niej. A że Adam graczem pozostał do dziś, to doskonale rozumie potrzeby graczy. Stąd asortyment Marco Game to dosłownie produkty od graczy – dla graczy!

W ofercie firmy znajdziemy biurka w różnych wariantach, w większości posiadających standardowy wymiar używanych na zawodach e-sportowych, w różnych wariantach oświetlenia LED, a nawet… różniące się liczbą nóg! To nie żart – są nawet biurka o pięciu nogach, o podwyższonej wytrzymałości, przystosowane do przenoszenia dwóch monitorów! Co ciekawe, https://marcogame.pl/ daje możliwość zamówienia biurka dopasowanego idealnie do potrzeb gracza: z blatem pod wymiar, z oświetleniem dodatkowym, czy z portem USB z gniazdkami 230V.

– Każde nasze biurko przechodzi testy jakościowe przed wysłaniem – zapewnia Adam Chrustek. – W swojej ofercie posiadamy również elektryczne biurko gamingowe z gniazdkami oraz regulacją elektryczną. Nasze LEDy są sprawdzone – ściągane prosto z polskiej firmy, ale z europejskimi certyfikatami. Nie ma mowy o tandecie! Gamingowy LED wprowadzi w Twoim gamingowym pokoju niesamowite doznania wizualne, a efekty przy grze i efekcie flash na LEDach przeniosą Cię całkowicie w świat gry! Możesz się przez to świetnie bawić, nie zapalając głównego światła…

Adam Chrustek wie co mówi – biurka gamingowe https://marcogame.pl/ są bezpieczne dla użytkowników: nie wymuszają postawy obciążającej kręgosłup i gwarantują odpowiednie oświetlenie. Są zatem dokładnie takie, jakich potrzebuje każdy kto pracuje i relaksuje się przy komputerze. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami – MARCO GAME zaprasza do kontaktu!

Warto wiedzieć, że…
– Najlepsza wysokość biurka to 71-73 cm; łokcie powinny znajdować się mniej więcej na wysokości blatu. Musi ono zapewniać do tego prawidłową odległość użytkownika od monitora, miejsce na klawiaturę i około 12-15 cm pustej przestrzeni na podparcie dla nadgarstków,

– monitor musi być ustawiony tak, by jego górna krawędź była kilka centymetrów poniżej poziomu naszych oczu, a odległość od niego do oczu wynosiła około 40-47 cm.

– krzesło przy biurku powinno być regulowane – przynajmniej pod kątem wysokości. Powinno być tak dopasowane do wzrostu użytkownika, by ten miał stopy oparte płasko na podłodze, a jego kolana tworzyły kąt prosty.

Marco Game
Gumna 4a, 64-420 Kwilcz
https://marcogame.pl/  

źródło: https://miedzychod.naszemiasto.pl/macro-game-najlepsze-biurka-dla-gracza-youtubera-i-kazdego/ar/c12-7723845