Image Alt

O Nas

MARCO GAME

Doświadczenie, pasja i świat gry 

Znajomość branży gamingowej, wieloletnie doświadczenie zdobyte na ponadczasowych grach oraz prowadzenie firmy meblarskiej pozwoliło na wprowadzenie na rynek biurek dla graczy tworzonych w Polsce z najwyżej jakości surowców i projektowanych nowocześnie, by móc stale podnosić komfort oraz przenosić grę na wyższy poziom. Bo – jak mówi Adam Chrustek, założyciel i pomysłodawca marki – trzeba być graczem, a nie pionkiem, aby móc kreować funkcjonalną przestrzeń do codziennej pracy i grania przy komputerze. 

Marco Game od początku wytwarza meble według własnych pomysłów – jest pierwszym w Europie producentem biurek gamingowych z oświetleniem LED wbudowanym w blat. Innowacyjne podejście, znajomość potrzeb branży gamingowej i doświadczenie stolarskie działającej od ponad 25 lat polskiej firmy Marco Chrustek Meble, docenianej przede wszystkim za niezwykle designerskie projekty, pozwoliło na budowanie odpowiedzialnie działającej marki produkującej biurka dla graczy. 

Marco Game — propozycja dla graczy od gracza

Adam Chrustek, syn założyciela Marco, od dziecka pasjonował się grami komputerowymi i marzył o tym, aby w przyszłości zostać zawodowym graczem. Jednak od początku swojej drogi zawodowej bliska była mu praca z ludźmi oraz zorientowanie na szukanie nowatorskich rozwiązań, dlatego też postanowił wykorzystać potencjał swoich doświadczeń, myśląc także o innych graczach. Z tej potrzeby narodził się pomysł na produkcję funkcjonalnych mebli, eliminujących niebezpieczeństwo schorzeń kręgosłupa w czasie dłuższego siedzenia przed komputerem. Dodatkowo ultranowoczesne biurka Marko Game są niezwykle wygodne i zapewniają klimat gry, tym samym pozwalając graczom w pełni oddać się przyjemnością oraz pasji.

Biurka dla graczy projektowane na miarę potrzeb profesjonalistów

W ofercie firmy Marco Game dostępne są biurka w różnych wariantach. W większości meble posiadają standardowy wymiar używanych na zawodach e-sportowych, w różnych opcjach oświetlenia LED, a nawet różniące się liczbą nóg! Co więcej, w asortymencie sklepu znajdują się także biurka osadzone na pięciu nogach, o podwyższonej wytrzymałości i przystosowane do przenoszenia dwóch monitorów. Ponadto sklep Marco Game  daje możliwość zamówienia biurka dopasowanego idealnie do potrzeb gracza: z blatem pod wymiar, z dodatkowym oświetleniem, czy z portem USB z gniazdkami 230 V.

Jak podkreśla Adam – Każde nasze biurko przed wysłaniem przechodzi testy jakościowe. W swojej ofercie posiadamy również elektryczne biurko gamingowe z gniazdkami oraz regulacją elektryczną. Nasze LEDy zapewniają najwyższy komfort gry i dają gwarancję jakości, dzięki produkcji w polskiej firmie oraz europejskim certyfikatom. Gamingowy LED wprowadzi w Twoim pokoju niesamowite doznania wizualne, a efekty przy grze i efekcie flash na LEDach przeniosą całkowicie w wykreowaną na potrzeby gry fikcyjną rzeczywistość.

Warto podkreślić, że biurka gamingowe Marco Game  są bezpieczne dla użytkowników, ponieważ nie wymuszają postawy obciążającej kręgosłup oraz zapewniają odpowiednie oświetlenie. Biurka odpowiadają na potrzeby wszystkich osób, ceniących sobie przede wszystkim komfort pracy i grania w najlepszych warunkach. 

Jak działamy?

 

  • Szybko i terminowo

 

Biurka wysyłamy w ciągu 24 h od dokonania zakupu.

 

  • Na miarę potrzeb

 

Jeśli marzy Ci się biurko zaprojektowane na bazie indywidualnych preferencji — chętnie zrealizujemy personalizowany projekt biurka na wymiar. Zapraszamy do kontaktu, by móc omówić szczegóły.

 

  • Z entuzjazmem

 

Tworzenie biurek dla graczy narodziło się z zamiłowania do gier. Wybierając produkty od Marco Game możesz mieć pewność, że są one produkowane z pasją oraz wielkim zaangażowaniem. 

 

  • Zgodnie z oczekiwaniami branży

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, aby móc ocenić nasz styl pracy i doświadczenie w branży.