Powered by Smartsupp >

Strona Główna > BIURKA GAMINGOWE NAROŻNE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Biurka gamingowe narożne

Coraz większą popularnością cieszy się ta kategoria. Staje się modna ponieważ, coraz więcej czasu spędzamy przy naszym stanowisku. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, świetni spiszę się również w mniejszych pomieszczeniach. Ponieważ ilość miejsca na sprzęt jest całkiem spora.

Biurko narożnikowe pozwala w stu procentach wykorzystać przestrzeń dostępną w każdym pokoju. Każdy model posiada opcje dwustronnego montażu, uzyskujemy dzięki temu są bardzo wszechstronne i pozwalają na pełną swobodę do preferencji użytkownika i miejsca, w którym chcemy je umiejscowić.

Oprócz tego biurko gamingowe narożne posiada to co można spotkać w pozostałych produktach z kategorii biurek: laminat, wloty na przewody, oraz dodatkowo uchwyt na kubek oraz słuchawki.

Blat w kształcie litery L (elki)

Blat w kształcie litery L powiększa przestrzeń roboczą w zasięgu ręki, jest wygodny w codziennej pracy i podczas rozrywki oraz pozwala pomieścić wygodnie cały niezbędny sprzęt. Ergonomia stanowiska jest bardzo ważna zwłaszcza jeśli spędzamy przy biurku wiele godzin. W takim wypadku warto rozważyć biurko MARCO GAME CORNER jako rozwiązanie najlepiej dopasowane do konkretnych wymagań.

Biurka do narożnika – modele

Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń, podziel jedną stronę na gamingową, drugą na biurową, bądź też naukową. Biurka gamingowe narożne dla graczy, to wspaniała opcja na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Solidne nogi meblowe, wykonane ze stali, malowanej proszkowo na czarno. Zapewnią niesamowitą stabilność. Przepusty pozwolą idealnie uporządkować kable. Całości dopełni zestaw led rgb, z opcją 12 kolorów i 4 efektów świecenia. Dzięki czemu bardziej wczujesz się w wirtualny świat rozrywki.

Zobacz nasz bestseller! 

Brak miejsca w pokoju?!

Zobacz nasze biurka dla graczy, mniejsze, pojedyncze, które idealnie spiszą się w mniejszych pomieszczeniach. Biurka z opcja personalizacji, na nogach meblowych, stelażu z miejscem na kable, oraz stelażu loft. Jednym słowem od koloru do wyboru. Sprawdź sam!

Sprawdź nasze biurka gamignowe!