Strona Główna > BIURKA GAMINGOWE NAROŻNE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  • Promocja Biurko Narożne Gamingowe MARCO GAME CORNERWysyłka 24h
  • Promocja biurko narożnikowe czarne z monitorem i przepustamiWysyłka 24h
  • Promocja Biurko narożne białe z ledem i przepustamiWysyłka 24h
  • Promocja biurko narożne białe z przepustami ze sprzętemWysyłka 24h
  • Promocja Biurko narożne szare z ledamiWysyłka 24h
  • Promocja biurko narożne dąb lancelot z monitorami i przepustami
  • Promocja biurko narożne grafitowe marco gameWysyłka 24h

Biurka gamingowe narożne

Coraz większą popularnością cieszy się ta kategoria. Staje się modna ponieważ, coraz więcej czasu spędzamy przy naszym stanowisku. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, świetni spiszę się również w mniejszych pomieszczeniach. Ponieważ ilość miejsca na sprzęt jest całkiem spora.

Biurko narożnikowe pozwala w stu procentach wykorzystać przestrzeń dostępną w każdym pokoju. Każdy model posiada opcje dwustronnego montażu, uzyskujemy dzięki temu są bardzo wszechstronne i pozwalają na pełną swobodę do preferencji użytkownika i miejsca, w którym chcemy je umiejscowić.

Oprócz tego biurko gamingowe narożne posiada to co można spotkać w pozostałych produktach z kategorii biurek: laminat, wloty na przewody, oraz dodatkowo uchwyt na kubek oraz słuchawki.

Blat w kształcie litery L (elki)

Blat w kształcie litery L powiększa przestrzeń roboczą w zasięgu ręki, jest wygodny w codziennej pracy i podczas rozrywki oraz pozwala pomieścić wygodnie cały niezbędny sprzęt. Ergonomia stanowiska jest bardzo ważna zwłaszcza jeśli spędzamy przy biurku wiele godzin. W takim wypadku warto rozważyć biurko MARCO GAME CORNER jako rozwiązanie najlepiej dopasowane do konkretnych wymagań.

Biurka do narożnika – modele

Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń, podziel jedną stronę na gamingową, drugą na biurową, bądź też naukową. Biurka gamingowe narożne dla graczy, to wspaniała opcja na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Solidne nogi meblowe, wykonane ze stali, malowanej proszkowo na czarno. Zapewnią niesamowitą stabilność. Przepusty pozwolą idealnie uporządkować kable. Całości dopełni zestaw led rgb, z opcją 12 kolorów i 4 efektów świecenia. Dzięki czemu bardziej wczujesz się w wirtualny świat rozrywki.

Zobacz nasz bestseller!