Strona Główna > Blog > Biurko komputerowe na wymiar – idealny mebel do pokoju młodzieżowego, biura i nie tylko

biurko komputerowe na wymiar

Biurko komputerowe na wymiar – idealny mebel do pokoju młodzieżowego, biura i nie tylko

Biurko na zamówienie, na wymiar-skorzystaj z naszego konfiguratora.

Jak urządzić pokój gamera w małym mieszkaniu w bloku? Czy da się tak zaprojektować przestrzeń sypialni, by znalazło się w niej miejsce na stanowisko z biurkiem do pracy, nauki i rozrywki? Jak okiełznać pomieszczenie o niestandardowych wymiarach lub nietypowym kształcie? Odpowiedzią na każde z tych pytań mogą być biurka komputerowe na zamówienie. Czym odznacza się biurko komputerowe na wymiar? Sprawdź!

Biurko na wymiar w trudnej przestrzeni

Meble na wymiar do kuchni czy łazienki to standard, zwłaszcza w mieszkaniach w bloku. Zamawiają je osoby, którym zależy na jak najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni. Mało kto jednak wie, że można kupić także biurko komputerowe na wymiar do gabinetu, sypialni bądź pokoju młodzieżowego. To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą rozszerzyć funkcjonalność pomieszczenia (np. połączyć sypialnię z gabinetem), dysponują przestrzenią o nietypowych wymiarach lub kształcie (np. pokojem na poddaszu z jedną ścianą skośną) albo wybierają biurka komputerowe na zamówienie na końcu, już po zakupie podstawowych mebli.

Czym odznaczają się biurka komputerowe na zamówienie?

Biurko komputerowe na wymiar może mieć różny blat (klasyczny, z dziurą, z wyjmowanym panelem elektrycznym, z wnęką na fotel), różnią liczbę nóg, różne wymiary: szerokość, długość, wysokość. Kiedy wybierasz biurka komputerowe na zamówienie, sam wskazujesz preferowany kolor mebla. Poza tym, że określasz preferowaną wysokość biurka, możesz samodzielnie skorygować położenie o kilka cm, ponieważ nogi poddają się regulacji w pionie.

Biurka gamingowe na wymiar – funkcjonalność i estetyka

Coraz częściej zdarza się, że na biurko komputerowe na wymiar decydują się gracze. Ich biurka gamingowe na zamówienie odznaczają się niestandardowymi wymiarami, ale także specjalnym wyprofilowanym blatem, wsparciem blatu na pięciu nogach bądź taśmą LED. Wyposażamy biurka gamingowe na wymiar w listwy LED o zmiennych kolorach (np. 12 lub 16), więc ostateczny wygląd nadasz mu sam. Barwę diod i efekt przełączysz pilotem.

Biurka gamingowe na wymiar mogą mieć wbudowane panele z wejściami USB i gniazdkami 230 V. W prostszej wersji biurka komputerowe na zamówienie mają otwór, którym puścisz przewody elektryczne biegnące do monitora, dysków zewnętrznych, lampki i innych akcesoriów.

Jak zamówić biurko do grania na wymiar?

Jeśli interesują Cię biurka komputerowe na zamówienie albo biurka gamingowe na wymiar. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz mebel, który jest najbliższy Twoim oczekiwaniom. To właśnie on posłuży za bazę dla ostatecznego biurka. W zamówieniu umieść informacje o:

  • wymiarach blatu,
  • liczbie nóg,
  • kolorze (mamy czarne i białe biurka komputerowe na zamówienie),
  • dodatkowych rozwiązaniach, w tym: taśmie LED, panelu z portami USB i gniazdkami, przepuście na kable.

Wybierz nasze biurko komputerowe na wymiar, a posłuży Ci na długie lata. Będzie niemym świadkiem Twoich sukcesów w pracy, nauce czy gamingu.

 

Dodaj komentarz