Powered by Smartsupp >

Strona Główna > Blog > Biurko gamingowe, czarne czy białe, nieważne, zawsze będzie modne

gracz przed biurkiem marco game

Biurko gamingowe, czarne czy białe, nieważne, zawsze będzie modne

BIAŁE CZY CZARNE I TAK PIĘKNE-Biurko gamingowe

Biurka od MARCO GAME=minimalizm i nowoczesny design, idealnie nada pełni stylu w twoim pokoju, biurze bądź tez gabinecie. Czarne biurka MARCO GAME posiadają w niektórych modelach unikatowe blaty łukowe z płyty laminowanej. Ergonomiczny blat zapewni niesamowita wygodę. Jako jedyni w Polsce i jako pierwsi jesteśmy producentem biurek łukowych z wbudowanym ledem w blat. Naszym głównym wymiarem biurek jest 138x68cm wybraliśmy ten wymiar, ze względu że taki jest również na zawodach e-sportowych.Jeśli potrzebujesz innego wymiaru to skontaktuj się z nami.

Biurko dla graczy? Z reguły czarne albo białe?

Nasze biurka gamingowe są w tych dwóch kolorach, ze względu na to, że to kolory są zawsze modne.

Czarny kolor jest unikatowy i pasuje do czarnych/ciemnych mebli w pomieszczeniu, biały wygląda zawsze świeżo i rozjaśnia pomieszczenie. Z naszymi biurkami stworzysz swoje stanowisko gamingowe, którego inni bedą Ci zazdrościć, a twoje skile w grze wzrosną i przygotują cię być może do kariery e-sportowca.

Biurko gamingowe, cały osprzęt rozwiąże problemy.

Przepust kablowy zapewni idealny management kabli, nikt z nas nie lubi mieć bałaganu w kablach i nie chcę tracić czasu na porządkowanie. Każdy z nas chce mieć komfort przy korzystaniu z biurka, nic nie może rozpraszać, dzięki przepustowi nie musimy się martwić że kable w trakcie gamingowania się odłączą.

LEDy wbudowane w blat, stworzy jedyny i unikatowy klimat, nie trzeba zapalać głównego światła w pokoju. Jako jedyni produkujemy takie biurka i jest to nasz projekt autorski, zapewni to doskonałe doznania wizualne i przeniesienie świata z gry do pokoju, po prostu zamieniamy grę w rzeczywistość 🙂

Gniazdo z USB oraz 2x230V- bez problemu podładujesz telefon, podepniesz cokolwiek zechcesz pod USB, po co się schylać? Należy dbać o plecy i komfort.

Elektryczny stelaż- regulowana wysokość, ciche działanie, graj na siedząco, pracuj na stojąco, dbaj o plecy!